websites.1.newsList.textImageAlt
Co zajímavého se u nás děje, jaké akce chystáme pro děti a jejich rodiče, jaká dobrodružství jsme s dětmi zažili. Pokud se chcete dozvědět více či se chcete přijít do Duhovky přesvědčit na vlastní oči, napište nám.
Ve škole již druhým rokem probíhá canisterapie. Děti se společně s paní ředitelkou a její fenkou Bárou učí, jak se bezpečně chovat při kontaktu se psem a mají příležitost vyzkoušet si, jak na to, aby pejsek reagoval na jejich pokyny. To vše v pohodové a radostné atmosféře společně s kamarády ze třídy.
Přijďte si naše školky a jesličky prohlédnout osobně. Srdečně zveme všechny zájemce na dny otevřených dveří. Prosíme potvrďte nám svou případnou účast vyplněním následujícho formuláře pro školkové třídy či pro jesle.
Pojďte se podívat, jaké to u nás bylo po prázdninách. Děti si užívaly společnost kamarádů a s radostí se pustily do práce. I naši nováčkové se pomalu rozkoukali a začali zkoumat, jak to u nás chodí. Moc se těšíme na další společný rok.
Náš příměstský tábor je česko-anglický prázdninový příměstský tábor s prvky montessori a bohatým programem pro předškolní děti ve věku od 3 do 7 let. Nabízíme česko–anglické prostředí, tematické programy pod vedením zkušených lektorů a učitelů, prodinnou atmosféru, rozlehlou zahradu a procházky po okolí.
Zápis do školky se koná 9. - 11.5. 2022. Ještě před zápisem si s námi domluvte schůzku. Rádi se s vámi setkáme osobně. Pošlete nezávaznou přihlášku nebo použijte náš kontaktní formulář a my vám obratem nabídneme možné termíny pro návštěvu.
Čas, který s vašimi dětmi strávíte do jejich 3 let, je pro ně i pro vás neopakovatelný a vzácný! Na kurzu pro rodiče se dozvíte, jak si poradit s výchovou a doprovázením dětí v duchu montessori pedagogiky.
Čas, který s vašimi dětmi strávíte do jejich 3 let, je pro ně i pro vás neopakovatelný a vzácný! Přijďte vyzkoušet, jak může vypadat montessori metoda v domácím prostředí s dětmi již od narození.
Vážení rodiče, milé děti a přátelé, srdečně Vás zveme na návštěvu obou poboček naší česko-anglické montessori školky Duhovka. Den otevřených dveří v MŠ Duhovka probíhá formou individuálních setkání rodičů s vedením školky.
Online podpora pro rodiče slouží jako zdroj nápadů a doplnění všech praktických aktivit, které s dětmi doma dělají, a jako prostředek k udržování kontaktu s učiteli a kamarády před tím, než se budeme moci opět setkat v našich třídách. Kromě pravidelných informací a videí ze tříd jsou učitelé připraveni zodpovídat dotazy rodičů a pomáhají…