Do naší školky přijímáme děti od věku 3 let. Kontaktujte nás a domluvte si s námi návštěvu školky na pobočce Praha 1 či Praha 6. 

Jak to bude probíhat

 • Domluvte si schůzku
  Abychom vás mohli kontaktovat a domluvit se na prohlídce školky, vyplňte formulář a povězte nám více informací o sobě a o tom, co hledáte


 • Navštivte nás
  Již o vás víme a brzy se vám ozveme, abychom si s vámi domluvili prohlídku školky určenou pro rodiče bez dětí. Cílem setkání je zodpovědět vaše dotazy, představit školku, její prostory a program. Zároveň zjistíte, zda naše nabídka splňuje vaše představy. Pokud to dovolí denní rozvrh dětí, budete mít možnost setkat se s učiteli, nahlédnout do tříd a seznámit se se způsobem výuky. Dozvíte se více o principech montessori pedagogiky a hodnotách, na kterých stavíme vzdělávání dětí. Před schůzkou obdržíte emailem další materiály a rodičovskou příručku. Doporučujeme si příručku prostudovat ještě před osobní schůzkou. Pokud budete mít dotazy již před schůzkou, rádi vám je zodpovíme emailem.

 • Zápis
  Před samotným zápisem je potřeba zaslat přihlášku. Aby bylo možné sjednat schůzku s vedením školky, doporučujeme podat předběžnou přihlášku do 10. dubna 2022.

  Zápis pro školní rok 2022/23 se koná v termínu 9. - 11. května 2022. Po osobní schůzce v naší školce vám všechny důležité informace k zápisu pošleme emailem. Při zápisu se moc rádi seznámíme s vaším dítětem. K zápisu je potřeba přinést vyplněný evidenční list, na kterém váš pediatr potvrdí, že dítě absolvovalo potřebná očkování a je způsobilé k přijetí do školky. Můžeme přijmout pouze děti, které absolvovaly řádná očkování podle očkovacího kalendáře platného v České republice nebo mají doklad, že jsou proti nákaze imunní či se nemohou očkování podrobit z důvodu kontraindikace. To se netýká dětí, které dosáhnou pátého roku věku do 31. 8. 2022 a hlásí se k povinnému předškolnímu vzdělávání. O přijetí dítěte se speciálními zdravotními potřebami rozhoduje ředitelka školky na základě žádosti zákonného zástupce, vyjádření lékaře, speciálně pedagogického centra nebo pedagogicko psychologické poradny.

 

Přihláška do školkyEvidenční list

 • Papírování se nevyhneme
  Do 30ti dnů od zápisu vám zašleme rozhodnutí o přijetí vašeho dítěte do naší školky a náhled smlouvy společně s dalšími dokumenty k vyplnění. Pro podpis smlouvy a předání dokumentů si s vámi domluvíme schůzku. Podpisem smlouvy se zavážete k úhradě platby ve výši jednoho měsíčního školného. Při přijetí dítěte do školky se s vámi domluvíme na programu docházky vašeho dítěte včetně způsobu stravování.