Do našich jesliček přijímáme děti od věku 1,5 roku i v průběhu školního roku. Kontaktujte nás a domluvte si s námi návštěvu jesličkových tříd, které najdete na pobočce Praha 6.

Jak to bude probíhat

 • Domluvte si schůzku

  Abychom vás mohli kontaktovat a domluvit se na prohlídce jesliček, vyplňte formulář a povězte nám více informací o sobě a o tom, co hledáte.

MÁM ZÁJEM O SCHŮZKU

 • Navštivte nás

  Již o vás víme a brzy se vám ozveme, abychom si s vámi domluvili prohlídku školky určenou pro rodiče bez dětí. Cílem setkání je zodpovědět vaše dotazy, představit jesličky, jejich prostory a  program. Zároveň zjistíte, zda naše nabídka splňuje vaše představy. Pokud to dovolí denní rozvrh dětí, budete mít možnost setkat se s učiteli, nahlédnout do tříd a seznámit se se způsobem výuky. Dozvíte se více o principech montessori pedagogiky a hodnotách, na kterých stavíme vzdělávání dětí. Před schůzkou obdržíte emailem další materiály a rodičovskou příručku. Doporučujeme si příručku prostudovat ještě před osobní schůzkou. Pokud budete mít dotazy již před schůzkou, rádi vám je zodpovíme emailem.

 • Papírování se nevyhneme
  Pokud jste se vám Duhovka líbí a chcete své dítě zapsat, zašlete nám přihlášku, kterou najdete níže (po stažení do počítače jí lze editovat). 

  Zašleme vám náhled smlouvy s dalšími dokumenty k vyplnění a domluvíme s vámi schůzku k podpisu. Podpisem smlouvy se zavážete k úhradě platby ve výši jednoho měsíčního školného. Při přijetí dítěte do školky se s vámi domluvíme na programu docházky vašeho dítěte včetně způsobu stravování.

  Při této příležitosti bude také potřeba donést vyplněný evidenční list dítěte s potvrzením od vašeho pediatra o řádném očkování a způsobilosti k přijetí dítěte do jesliček. Můžeme přijmout pouze děti, které absolvovaly povinná očkování podle očkovacího kalendáře platného v České republice nebo mají doklad, že jsou proti nákaze imunní či se nemohou očkování podrobit z důvodu kontraindikace.

  O přijetí dítěte se speciálními zdravotními potřebami rozhoduje ředitelka školky na základě žádosti zákonného zástupce, vyjádření lékaře, speciálně pedagogického centra nebo pedagogicko psychologické poradny.

Přihláška do JESLÍ Evidenční list