websites.1.newsList.textImageAlt
Co zajímavého se u nás děje, jaké akce chystáme pro děti a jejich rodiče, jaká dobrodružství jsme s dětmi zažili. Pokud se chcete dozvědět více či se chcete přijít do Duhovky přesvědčit na vlastní oči, napište nám.
Pojďte se podívat, jaké to u nás bylo po prázdninách. Děti si užívaly společnost kamarádů a s radostí se pustily do práce. I naši nováčkové se pomalu rozkoukali a začali zkoumat, jak to u nás chodí. Moc se těšíme na další společný rok.
Náš příměstský tábor je česko-anglický prázdninový příměstský tábor s prvky montessori a bohatým programem pro předškolní děti ve věku od 3 do 7 let. Nabízíme česko–anglické prostředí, tematické programy pod vedením zkušených lektorů a učitelů, prodinnou atmosféru, rozlehlou zahradu a procházky po okolí.
Zápis do školky se koná 9. - 11.5. 2022. Ještě před zápisem si s námi domluvte schůzku. Rádi se s vámi setkáme osobně. Pošlete nezávaznou přihlášku nebo použijte náš kontaktní formulář a my vám obratem nabídneme možné termíny pro návštěvu.
Čas, který s vašimi dětmi strávíte do jejich 3 let, je pro ně i pro vás neopakovatelný a vzácný! Na kurzu pro rodiče se dozvíte, jak si poradit s výchovou a doprovázením dětí v duchu montessori pedagogiky.
Čas, který s vašimi dětmi strávíte do jejich 3 let, je pro ně i pro vás neopakovatelný a vzácný! Přijďte vyzkoušet, jak může vypadat montessori metoda v domácím prostředí s dětmi již od narození.
Vážení rodiče, milé děti a přátelé, srdečně Vás zveme na návštěvu obou poboček naší česko-anglické montessori školky Duhovka. Den otevřených dveří v MŠ Duhovka probíhá formou individuálních setkání rodičů s vedením školky.
Online podpora pro rodiče slouží jako zdroj nápadů a doplnění všech praktických aktivit, které s dětmi doma dělají, a jako prostředek k udržování kontaktu s učiteli a kamarády před tím, než se budeme moci opět setkat v našich třídách. Kromě pravidelných informací a videí ze tříd jsou učitelé připraveni zodpovídat dotazy rodičů a pomáhají…