tr?ev=6020394175914&cd[value]=0.01&cd[currency]=USD&noscript=1
resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN ZŠko Gym Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

O nás

Časté dotazy

faq_skolka.png

Přijímají se do školky děti mladší 3 let?

Do školky přijímáme děti zpravidla od 3 let, po individuální dohodě lze přijmout i dítě mladší v závislosti na jeho sociální zralosti a předchozí zkušenosti s kolektivním zařízením. Každé dítě posuzujeme individuálně na základě krátkého pobytu u nás ve školce. Nicméně Duhovka nabízí program pro batolata, který je již od 1,5 roku věku dítěte.

faq_skolka.png

Moje dítě ještě nechodilo do žádného kolektivního zařízení. Jak probíhá adaptace?

Vždy před začátkem školního roku nabízíme 2 dopoledne jen pro nově zapsané děti, aby se mohli s prostředím školky, třídy a s učiteli seznámit.

faq_skolka.png

Kolik dětí je ve třídě na jaký počet učitelů?

Ve školce na Pevnostní je kapacita dětí 25 dětí na třídu, ve školce na Cihelné 24 dětí na třídu. V každé třídě jsou vždy minimálně 2 učitelé, jeden česky a jeden anglicky mluvící.

faq_skolka.png

Jakým způsobem se dozvím, co dítě ve školce dělá a jak se rozvíjí?

Každý týden posíláme rodičům zprávičku o tom, co jsme s dětmi v uplynulém týdnu dělali spolu s doprovodnými fotografiemi. Rodiče mají možnost si kdykoliv v průběhu roku domluvit schůzku s učitelem, ředitelem nebo metodologem školky. V případě potřeby si lze též domluvit konzultaci v psychologickém centru. 2x ročně, v polovině a na konce roku, pořádáme rodičovské konference – 30 minutová individuální schůzka, kde si povídáme o tom, jak se dítě ve školce rozvíjí v oblasti osobnostní, sociální a akademické.

faq_skolka.png

Nabízí školka nějaké další služby a aktivity?

Kromě rozmanité nabídky odpoledních kroužků do školky dochází 1x týdně logopedka, která se věnuje zejména předškolním dětem. V závislosti na měsíčním tématu pořádáme výlety za zvířaty, na výstavy, do divadel nebo na jiné kulturní akce. Též si do školky zveme zajímavé osobnosti, pořádáme výtvarné nebo tvořivé workshopy. 1x měsíčně pořádáme akce pro rodiče a děti vztahující se k tradicím nebo jiným významným událostem měsíce. Pro rodiče a širokou veřejnost nabízíme semináře, přednášky a workshopy z oblasti výchovy a vzdělávání dětí. 

faq_skolka.png

Je školka otevřená i o prázdninách?

V letních měsících nabízíme týdenní tematické programy, které mají formu příměstských táborů. Školka je zavřena pouze 1 – 2 týdny na konci srpna z důvodu příprav na následující školní rok.

faq_skolka.png
Napadá vás jiná otázka, na kterou byste rádi znali odpověď? Prosím zavolejte nám nebo napište na info@duhovkaskolka.cz.
Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png