tr?ev=6020394175914&cd[value]=0.01&cd[currency]=USD&noscript=1
resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN ZŠko Gym Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

PlayWisely®

Milí rodiče,

pro tento školní rok je kurz PlayWisely® uzavřen. S našimi lektorkami se znovu potkáte ve školním roce 2018/2019.
Bližší informace získáte na emailu [javascript protected email].

 

 

 

logo_playwisely.png

Co je PlayWisely®?

Ucelený vzdělávácí program pro miminka a batolata od 4 měsíců do 3 let věku vytvořený na základě dlouholetých vědeckých výzkumů zabývajících se celostním vývojem dítěte v raném období života.

Cílem tohoto programu je „aktivovat a naladit" všechny mozkové buňky pro jejich optimální činnost a vytvořit pevná neuronová spojení, která se stávají základem mozkové a pohybové obratnosti dítěte.

Základem PlayWisely® programu je sada speciálních výukových karet, které jsou variací obrázků, zvuků, slov, čísel, barev, velikostí a tvarů. Ve spojení s metodou orientace ve směrech tvoří ojedinělý balíček aktivit přinášejících Vašemu dítěti radost z pohybu, poznávání a učení se.

 

Jak vypadá lekce PlayWisely®?

Každá lekce trvá 30 minut a je rozdělena na několik částí. Začíná se hrou s výukovými kartami, pokračuje částí pohybovou a končí opět hrou s kartami. Lekce probíhají individuálně nebo skupinově a je možné na ně docházet jednou nebo dvakrát týdně.

 

Proč PlayWisely®?

PlayWisely® rozvíjí u dětí zejména jazykové dovednosti (řeč, hlas, sluch), schopnosti spojené s učením se (pozornost, poznávání, paměť) a pohybové dovednosti (koordinace pohybů, hrubá a jemná motorika, orientace v prostoru). Vše však ve znamení hry a zábavy.

 

Kontakt

[javascript protected email]

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png