resizer-small.png  resizer-small.png 
resizer-small.pngEN ZŠko Gym Inst Grp
resizer-2x1.png
resizer-2x1.png

PlayWisely®

Ohlasy rodičů

“Lekce PlayWisely® jsou pro nás vždy vítanou aktivitou. Linda si po pravidelné docházce zvykla na určitý řád hodiny a jí samotné dělají radost pokroky, které sama zaznamenává. Pro mne je výhoda, že mohu být pozorovatelem jejích vyvíjejících se schopností v interakci s lektorkou. Hodně se tím o dceři učím. Také její soustředěnost na hodinách je velice intenzivní, což není běžností a cítím že je důležité pravidelností z toho dělat zvyk. Nejkrásnější je pro mne ovšem vidět, jak je Linda nadšená z objevování svých vlastních intelektuálních i motorických schopností.”

maminka 2,5leté Lindy

“Lekce PlayWisely® jsou opravdu zábavné a je ohromující sledovat, jak se můj chlapec díky cvičením rozvíjí. Nejen, že cvičení jsou pro něj skvělá, ale také nadšený přístup lektorky dělá z lekcí jednu z nejvýznamnějších událostí našeho týdne.”

maminka Nica, 1,5 roku

"Na PlayWisely® chodím s naší teď 1.5 letou Lily od jejího 1 roku a kdybych měla vybrat tři věci, kvůli kterým na program dále chodíme a kterými se dle mé zkušenosti odlišuje od ostatních programů pro předškolkovské děti:

  • individuální přístup a plné nasazení, s kterým se během půl hodiny lektorka Tereza věnuje dítěti
  • zřetelný pokrok dítětě zejména ve smyslovém vnímání a logice
  • flexibilita programu (kdy a jak často chodit) a příjemné prostředi, kde si i před/po hodině můžeme hrát s ostatními dětmi a Montessori pomůckami."

maminka Vlaďka

“Okolo 1,5 roku naše malé děti začaly potřebovat více podnětů k rozvoji řeči, pohybu, motoriky a koordinace. Podařilo se nám najít školičku s netradičním přístupem, vybudovanou v krásném a klidném prostředí vilového domu. Děti byly zapojeny do programu celostního vývoje dítětě. Chlapcům byla představena široká škála pomůcek, se kterými se běžně nesetkali. Předměty zábavnou formou aktivují všechny mozkové buňky. Vedoucí lektorka si rychle získala přízeň našich dětí milým a zábavným vedení hodiny.”

maminka Vincenta a maminka Davídka

Osmnáctiměsíční Amálka se narodila do bilingvní rodiny a během posledních 4 měsíců pravidelně navštěvovala lekce PlayWisely. Čím je starší, tím více se těší na každou novou hodinu. Kdykoliv procházíme po schodech pod učebnou, snaží se mne přimět vystoupat po schodech a nadšeně volá „Nahoru! Nahoru!“ Je to úžasný pocit vidět, co vše se tak malé dítě může naučit. Někdy si všimne zvířete na obrázku, ve kterém mám i já problém zvířátko zaznamenat. Zvládá i tak jemnou práci jako je navlékání drobných korálků. Dalším skvělým přínosem PlayWisely je vliv na délku soustředění dítěte a na jeho trpělivost – oceňuji především momenty, kdy Amálka pracuje s dalším dítětem a učí se tak počkat, až na ni přijde řada či až druhé dítě dokončí svou práci. Nejdůležitější je pro mne samozřejmě fakt, že si Amálka čas na PlayWisely velmi užívá, což je výsledek práce Terezy, která je to s dětmi opravdu umí.

Gábina, maminka Amálky

Nahoru
piktogramy_2_faze.png piktogramy_3_faze.png